Międzynarodowy projekt „CZYTAM Z KLASĄ- lekturki spod chmurki”

W tym roku szkolnym klasa 2b bierze udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym: „CZYTAM Z KLASĄ- lekturki spod chmurki” wspierającym rozwój czytelnictwa wśród dzieci klas I-III. Celami projektu są m. in. rozbudzanie u uczniów ciekawości literackiej, rozwijanie aktywności czytelniczej, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania, integracja zespołu klasowego, wzmacnianie więzi ze środowiskiem  przyrodniczym.

Uczniowie rozpoczęli swoją przygodę z projektem od stworzenia w klasie kącika czytelniczego, który ozdobili  własnoręcznie wykonanymi chmurkami. Z wielkim zaangażowaniem i radością ulepili też z plasteliny „Czytusie”.

A.B.

Data dodania: 2020-10-20 17:11:19