Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Ten dzień na długo zostanie w pamięci Mądrych Sówek. Przeczytaliśmy wspólnie trzy bajki.

Pierwsza to ,,Trzy Świnki''. Sprawdzaliśmy wspólnie z jakich materiałów powinnien zostać zbudowany dom. Dowiedzieliśmy się, że nie zawsze  warto się śpieszyć i  że bycie pracowitym przynosi nam zadowolenie z siebie i bezpieczeństwo.

,, Czerwony Kapturek" - była chwila grozy i lęk przed nieznanym, ale jak to w bajkach bywa wszystko dobrze się skończyło.

Trzecią baśnią był ,,Kopciuszek". Wszyscy byli zachwyceni i zasłuchani. Baśń uświadomiła nam,  że warto wierzyć w swoje marzenia. Dzieci dowiedziały się, że dobro zwycięża i nikt nie może poniżać drugiego czlowieka.

Data dodania: 2022-11-17 10:59:56
Data edycji: 2022-11-18 16:24:04