Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności i odkrywania talentów

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole najmłodsi uczniowie oddziału przedszkolnego od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i rozmowa o własnych zainteresowaniach , talentach i odpowiedzi na pytania. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć - prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów.

Wychowawczynie oddziału przedszkolnego

Data dodania: 2021-09-30 11:28:17