Magia w poezji ukryta

GRTULACJE dla RECYTATOREK

Dnia 21 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Joanny Kulmowej w Komarowie odbył się już po raz 18. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. ''Magia w poezji ukryta"-  poświęcony twórczości niezwykłej patronki szkoły. W tym roku wzięło w nim udział 26 uczniów z klas I- VIII z siedmiu gminnych szkół. Naszą placówkę reprezentowały dwie uczennice z klasy 2b: Anielka Dudko i Blanka Kołosowska oraz z klasy 4a Oliwia Szwed (przygotowana przez p. Aleksandrę Kulmę). Wszystkie trzy dziewczynki były laureatkami naszego szkolnego konkursu recytatorskiego pod hasłem: "Wiosna z poezją". Miło nam poinformować, że nasze uczennice pięknie się zaprezentowały w Komarowie i zostały docenione. ANIELKA w kategorii klas 1-3 otrzymała wyróżnienie, a Oliwia w kategorii klas 4-8 zajęła III miejsce. Bardzo serdecznie dziewczynkom gratulujemy i każdej życzymy jeszcze wielu recytatorskich sukcesów. Podziękowania kierujemy także do Mam uczennic: p. Łucji i p. Alicji, które im towarzyszyły oraz sprawowały nad nimi opiekę.

Beata Rucińska

Data dodania: 2023-04-27 20:15:29