Laboratoria Przyszłości - wrzesień

Wraz z początkiem roku szkolnego nasza szkoła rozpoczęła realizację  zajęć z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości. Podczas wrześniowych zajęć skupiliśmy się na zaprzyjaźnianiu ze sprzętem tak, aby poznać  jego możliwości i w przyszłości wykorzystać potencjał.

Dzięki zakupionemu w ramach  programu #LaboratoriaPrzyszlosci nowoczesnemu cyfrowemu aparatowi działa koło fotograficzne. Uczniowie uczęszczający na te zajęcia stawiali swoje pierwsze kroki w przygodzie z fotografią. Radość dzieci była ogromna, gdy udało im się zrobić zdjęcie.

Zaczęliśmy również poznawać działanie długopisów 3D. Uczyliśmy się ich obsługi, wkładania filamentu, próbowaliśmy także robić pierwsze wydruki.  Już teraz wiemy, że zajęcia z wykorzystaniem długopisów 3D będą bardzo ciekawe i kreatywne.

Data dodania: 2022-09-30 11:01:09
Data edycji: 2023-04-26 07:33:56