Konkurs recytatorski - wyniki

Dnia 8 marca miał miejsce w naszej szkole pierwszy etap Małego Konkursu Recytatorskiego. Przesłuchania odbyły się w dwóch turach: dla klas 1-3 oraz dla klas 4-8. Wybór był niesamowicie trudny, recytatorzy dobrze przygotowani, a repertuar bardzo ciekawy.

A oto zwycięzcy konkursu szkolnego, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie:

• Aleksandra Szarek z kl. 3a,
  • Kornel Żyliński z kl. 3b,
  • Aleksandra Ziemińska z kl. 6g,
  • Zuzanna Bukała z kl. 8c.

Gratulujemy wyróżnionym osobom! Życzymy powodzenia w kolejnym miejsko- gminnym etapie, który odbędzie się 17 marca 2021 r. o godz. 9:00 w Goleniowskim Domu Kultury. Trzymamy kciuki za naszych uczniów, a pozostałym życzymy powodzenia w przyszłym roku

Dyplomy dla uczestników z klas 4-8 są do odebrania w portierni szkoły. Dyplomy dla uczestników z klas 1-3 zostaną wręczone przez wychowawców.

Na zdjęciach zwycięscy recytatorzy.

Jury Konkursu

Data dodania: 2021-03-11 15:03:18