KOLEJNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY – MAI SEREJ

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Maja Serej została Stypendystką Horyzontów. Stypendium Horyzonty przyznawane jest na cały okres nauki we wskazanej szkole średniej.

Program Stypendialny zapewni Mai nie tylko wsparcie materialne: pokrycie kosztów zamieszkania i wyżywienia w bursie, kursów językowych, biletów komunikacji miejskiej, wakacji letnich i zimowych, podczas których będzie uczyła się żeglować, pływać na desce, jeździć na nartach i snowboardzie, a także  szlifować język angielski z amerykańskimi wolontariuszami i wolontariuszkami, oraz indywidualne wsparcie w rozwijaniu pasji i zainteresowań w tym opiekę koordynatora i w razie potrzeby psychologa.

Udział Mai w programie będzie dla niej wyjątkową, kilkuletnią przygodą.

Życzymy Mai, aby w nowej szkole rozwijała skrzydła i osiągała wyznaczone przez siebie cele, a o naszej społeczności szkolnej nie zapominała.

Program Stypendialny Horyzonty Fundacji EFC jest realizowany w strategicznym partnerstwie z Fundacją Rodziny Staraków.

A.M-N

Data dodania: 2022-07-03 18:30:19