Kolejne matematyczne sukcesy naszych uczniów

WYNIKI Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych
Miło nam poinformować, że pięciu uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych.
✔️ Najwyższy wynik osiągnął uczeń klasy 8a - Adam Jagiełło, który uzyskał 182 punkty, a tym samym zajął 8 miejsce w kraju (poziom 3)
Tytuł laureata otrzymali także:
✔️ Maja Serej - uczennica klasy 8b, która uzyskała 182 punkty, a tym samym zajął 9 miejsce w kraju (poziom 3)
✔️ Jan Stepczyński - uczeń klasy 8a, który uzyskał 176 punktów, a tym samym zajął 11 miejsce w kraju (poziom 3)
✔️ Weronika Kościółek - uczennica klasy 7e, która uzyskała 170 punktów, a tym samym zajęła 14 miejsce w kraju (poziom 3)
✔️ Karolina Grochocka - uczennica klasy 5a, która uzyskała 180 punktów, a tym samym zajęła 14 miejsce w kraju (poziom 2).
Wszystkim uczestnikom olimpiady gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!
Szczegółowe wyniki zostaną przekazane uczniom przez nauczycieli, a dyplomy w terminie późniejszym.
A.M-N
Data dodania: 2022-02-18 10:32:12