GRATULACJE ZŁOŻONE - NAGRODY WRĘCZONE!

Podsumowanie sukcesów i działań uczniów w klasach I-III

Nadszedł czas miłych podsumowań po pierwszym semestrze nauki. Z wielką radością zostały przyjęte  pochwały, nagrody i dyplomy przez uczniów z sześciu klas edukacji wczesnoszkolnej. Podczas krótkich spotkań (04.02.21r.), zastępujących tradycyjny apel -  gratulacje przyjęło aż 28 uczniów za uzyskanie   100% frekwencji (lista nazwisk- na stronie szkoły w artykule NASZE SUKCESY).

Oto kolejne powody do dumy

OSIĄGNIĘCIA PRZYRODNICZE:

• Jan Durlej kl.2b - nagroda w Ogólnopolskim  Konkursie Nauk Przyrodniczych ''Świetlik'' Xlll edycja,
  • Aleksandra Szarek kl.3a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ''Świetlik'' XIII edycja,
  • Amelia Świątek kl.3b - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych ''Świetlik'' XIII edycja.

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE:

• Wojciech Pięta kl.1b - laureat Powiatowego  Konkursu GDK na ''Kartkę Świąteczną na Boże Narodzenie'',
  • Amelia Świątek kl.3b - laureatka Powiatowego Konkursu GDK na ''Kartkę Świąteczną na Boże Narodzenie'',
  • Adrianna Dudka kl.3b - Imiejsce w Wojewódzkim  Konkursie Fotograficznym ''Pokaż nam swoje ekowakacje'',
  • Oliwia Drozdek kl.3b- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ''Pokaż nam swoje ekowakacje'',
  • Amelia Świątek kl.3b - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ''Pokaż nam swoje ekowakacje'',
  • Kornel Żyliński kl.3b- I miejsce w Gminnym Konkursie Fotograficznym ''Goleniów- moje miasto - tu mieszkam, tu żyję''.

Podczas apelu wręczono również PODZIĘKOWANIA za działalność w ramach Szkolnego WOLONTARIATU ''Serce Dwójki'' i  włączenie się do Ogólnopolskich Akcji Charytatywnych: CARITAS ''TAK POMAGAM'' oraz FUNDACJI WIOSNA -  SZLACHETNA Paczka. Podziękowania otrzymali:

• Grzegorz Szarek kl.1b,
  • Jan Kubiak kl.2a,
  • Aleksandra Szarek kl.3a,
  • Lena Wasiak kl.3a,
  • Igor Babral kl.3b,
  • Adrian Bednarczyk kl.3b,
  • Oliwia Drozdek kl.3b
  • Aleksandra Falfura kl.3b,
  • 9. Jakub Letniów kl.3b,
  • 10. Jakub Orłowski kl.3b,
  • 10.Tymon Pędziwiatr kl.3b,
  • 11. Jacek Pietrzyk kl.3b,
  • 12. Aleksandra Posieczek kl.3b,
  • 13. Antonina Rubinowska kl.3b,
  • 14. Amelia Świątek kl.3b!

Wszystkie dzieci zostały także docenione za zbiórkę nakrętek oraz karmy. Nagrody i upominki dla klas i wyróżnionych uczniów ufundowała nasza niezawodna RADA RODZICÓW. Wszystkim nagrodzonym dziewczynkom i chłopcom SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY za ZAANGAŻOWANIE, a RODZICOM za wsparcie.

(zdjęcia: Ada Dutka kl.3b i p.Monika Sawicka).

Beata Rucińska

Data dodania: 2021-02-05 12:26:03