GRATULACJE dla utalentowanych LAUREATEK - AMELKI i OLGI!

GRATULACJE  dla utalentowanych  LAUREATEK - AMELKI i OLGI!

Dziewczynki wraz z piątką innych dzieci z klasy 3b wzięły udział w  regionalnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w MIĘDZYZDROJCH.

W tym roku tematem przewodnim konkursu był ''Bohater literacki - mój autorytet."

AMELKA ŚWIĄTEK LAUREATKA I MIEJSCA w kategorii kl.I-III została doceniona za  precyzyjny i niesamowity wizerunek  szlachetnego Lwa Aslana z "Opowieści z Narni ", zaś OLGA GURGUL otrzymała WYRÓŻNIENIE KOŁA BIBLIOTEKARZY POLSKICH NR 19 za wyrysowany z rozmachem portret nieprzeciętnego- Pana  Kleksa. Nagroda dla Olgi została przysłana do szkoły, po swoją NAGRODĘ SPECJALNĄ Amelka udała się wraz z mamą do Międzyzdrojów. Dodajmy, że Amelka drugi raz została laureatką w tym konkursie. Dwa lata temu zajęła II miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z utalentowanych uczennic naszej szkoły.

Gratulujemy  pomysłu, pracowitości i oczywiście  WYGRANEJ.

Beata Rucińska

Data dodania: 2021-05-31 18:44:48