Gratulacje dla Kornela

Ogłoszony przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Noblistów Polskich w Goleniowie kilka tygodni temu Gminny Konkurs Fotograficzny pod nazwą ''Moje miasto Goleniów: tu mieszkam, tu żyję'' ma swój finał, z którego jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni. KORNEL ŻYLIŃSKI, uczeń klasy 3B, został w nim laureatem I MIEJSCA za artystyczne, czarno-białe zdjęcie- ujęcie w kuli odbicia kościoła pw. Św.Katarzyny. Oprócz Kornela, do konkursu zgłosiły swoje zdjęcia Goleniowa także cztery koleżanki z klasy: Amelka Świątek, Ola Posieczek, Tosia  Rubinowska i Oliwia Drozdek. Wszystkie  zdjęcia były fantastyczne i ciekawe (fbSP1). Jury miało naprawdę twardy orzech do zgryzienia... Ale najważniejsze, że aparat fotograficzny (nagroda główna) trafi do naszego utalentowanego ucznia.

Gratulujemy pomysłów i motywacji Wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za pomoc Rodzicom. Życzymy wielu fotograficznych sukcesów.

BR

Data dodania: 2020-11-13 12:43:26