Gratulacje dla Helenki i Tereski

Helenka Sobolewska z klasy 3b i Tereska Dudko z klasy 1a to laureatki I- go i III-go miejsca w wojewódzkim Konkursie plastyczno- ekologicznym "Eko Drzewo 3D i Eko Grzyb 3D", organizatorem którego było Naleśnictwo Międzyzdroje i Dyrekcja Wolińskiego Parku Narodowego. 15 grudnia w siedzibie muzeum WPN w Międzyzdrojach, podczas uroczystej gali, dziewczynki odebrały zasłużone gratulacje, dyplomy i urocze nagrody. Warto dodać przy tej okazji, że wyjątkowe prace Heli i Teresy zostały docenione kolejny rok z rzędu. Piękne dzieła, które można było podziwiać na wystawie pokonkursowej podczas gali, wykonali także pracowici i utalentowani uczniowie z klasy 3b: Anielka D., Miłosz J., Marcel Z. i Tymon O. Z dziewczynek, które godnie reprezentowały naszą szkołę jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy Mamom: Pani Emilii i Pani Łucji za obecność i opiekę nad córkami podczas gali, a rodzicom Aleksa M. za dostarczenie naszych delikatnych prac do Międzyzdrojów.

BR

Data dodania: 2023-12-18 13:31:47