Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GODNI UZNANIA 2020/2021

W piątek, podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021, uczniowie, którzy byli nominowani do otrzymania zaszczytnego tytułu "Godny Uznania 2020/2021" otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz ze statuetką wizerunku patrona naszej szkoły - Henryka Sienkiewicza.

 

Nominowani do Gali zostali uczniowie z następującymi osiągnięciami:

  1. Finaliści i laureaci wojewódzcy konkursów kuratoryjnych,
  2. Uczestnicy konkursów matematycznych, humanistycznych, przyrodniczych, językowych:
  • ogólnopolskich, o ile zostali nagrodzeni/wyróżnieni przez organizatora tego konkursu,
  • wojewódzkich i regionalnych: jednoetapowych – lokaty 1-3, dwuetapowych
  • lokaty 1-6, wieloetapowych – lokaty 1-8;

 

3. Uczestnicy konkursów artystycznych, np. muzycznych, plastycznych, teatralnych, recytatorskich:

  • ogólnopolskich – wyróżnienie lub wyżej,
  • wojewódzkich i regionalnych – lokaty 1-3

 

4. Uczestnicy zawodów sportowych rozgrywanych tylko w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na poziomie wojewódzkim:

  • w grach zespołowych – miejsce 1-3
  • w drużynowych zawodach LA – miejsce 1-3
  • w indywidualnych zawodach LA – miejsce 1-6

 

5. Uczestnicy konkursów powiatowych, np. Ortofrajda, Czwóreczka, Organizm a Środowisko, English Champion, – miejsce 1-3;

6. Uczestnicy konkursów gminnych,..- miejsce 1

 

Poniżej prezentujemy imiona i nazwiska uczniów oraz ich osiągnięcia szkolne. Oto uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali zaszczytny tytuł "Godny Uznania 2020/2021":

 

IGOR MACIEJEWSKI - uczeń klasy 8c

- Laureat Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

- Laureat Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

- Laureat Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

- Laureat Olimpiady Matematycznej Olimpus

- Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Podstawowych organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

- Stypendysta naukowy Programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

 

MAJA SEREJ - uczennica klasy 7b

- Laureatka Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

- Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej Olimpus - Laureatka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych

  - Wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

MICHAŁ STEFANIAK - uczeń klasy 7b

- Finalista w Konkursie Geograficznym dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

PATRYK ŚWIAT - uczeń klasy 8c

- Finalista Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

JAN STEPCZYŃSKI - uczeń klasy 7a

- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

DANIEL SZKÓLNIK - uczeń klasy 8b

- III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców IMS

 

KACPER GRYCZ- uczeń klasy 8c

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

ZUZANNA BUKAŁA - uczennica klasy 8c

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

OLIWIA PAWŁOWSKA

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

DARIA WASIAK

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

HANNA RELIGA

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

ZUZANNA WĄSOWSKA - uczennica klasy 8a

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

MICHALINA MARCELEWICZ - uczennica klasy 8a

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

MONIKA DADEŁO - uczennica klasy 7a

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

 

MARTA FALFURA - uczennica klasy 7b

-III miejsce w Mistrzostwach województwa w sztafetowych biegach przełajowych

 

ANTONINA WRÓBEL - uczennica klasy 7a

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

 

?MAGDA LEŚNIAK - uczennica klasy 7b

- II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Dziewcząt

 

JAKUB KOZAK - uczeń klasy 7a

- III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców IMS

 

JULITA POMOCKA - uczennica klasy 7f

- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

 

AURELIA RUTKOWSKA - uczennica klasy 7a

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

 

KATARZYNA SZYMAŃSKA - uczennica klasy 7b

- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

 

MARTYNA JAKUBOWSKA - uczennica klasy 7b

- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

 

MAJA HARASIMOWICZ - uczennica klasy 7f

- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Weltsprachen Kinder”

 

MARCEL MANIAK - uczeń klasy 7c

- II miejsce „Moja aktywność fizyczna w domu- co robię, by nie zwariować? – Konkurs organizowany dla uczniów powiatu goleniowskiego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

JAKUB WOJTANEK - uczeń klasy 7c

- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

ALEKSANDRA ZIEMIŃSKA

- Laureatka etapu gminnego i powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego w kategorii kl.IV-VI

 

KAROLINA KOŁOSOWSKA - uczennica klasy 6d

- Wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2019/2020r.

- Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2020/2021r.

 

WERONIKA KOŚCIÓŁEK - uczennica klasy 6e

- Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych

 

JAKUB SZUĆKO - uczeń klasy 6c

- Finalista Ogólnopolskiego Forum Ekonomicznego Młodych w ramach programu edukacyjnego „Ekonomia na co dzień”

 

PIOTR KRÓLIKIEWICZ - uczeń klasy 6c

- Finalista Ogólnopolskiego Forum Ekonomicznego Młodych w ramach programu edukacyjnego „Ekonomia na co dzień”

 

SEBASTIAN AUGUSTYNOWICZ - uczeń klasy 6c

- Finalista Ogólnopolskiego Forum Ekonomicznego Młodych w ramach programu edukacyjnego „Ekonomia na co dzień”

 

WOJCIECH PIĘTA - uczeń klasy 1b

- Laureat VI Powiatowego Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową

 

JULIA MANIAK - uczennica klasy 1b

- I miejsce w Konkursie „Moja aktywność fizyczna w domu- co robię, by nie zwariować?” –  Konkurs organizowany dla uczniów powiatu goleniowskiego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

JAN DURLEJ - uczeń klasy 2b

- Nagroda w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2019/2020

- Nagroda w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2020/2021

 

JAKUB KRÓLIKIEWICZ - uczeń klasy 2b

- Wyróżnienie w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2020/2021

 

MACIEJ OLESZCZYK - uczeń klasy 2b

- Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych

 

JAN BERLEĆ - uczeń klasy 2b

- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Stypendiada Wczesnoszkolna

 

JAKUB ŁUSZCZYŃSKI - uczeń klasy 2b

- Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Stypendiada Wczesnoszkolna

 

ALEKSANDRA SZAREK - uczennica klasy 3a

- Wyróżnienie w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik w roku szk. 2019/2020

 

MAJA CHORĄŻEWSKA - uczennica klasy 3a

- Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych

 

AMELIA ŚWIĄTEK - uczennica klasy 3b

- Wyróżnienie w XIII edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych “ Świetlik “ rok szk. 2020/2021

- Laureatka Gminnego  konkursu GDK  “Kartka Bożonarodzeniowa “

- Laureatka regionalnego konkursu plastycznego Biblioteki w Międzyzdrojach pt. “Bohater literacki - mój autorytet“

- Laureatka wojewódzkiego konkursu fotograficznego WFOŚiGW pt. “Eko-fotka, pokaż nam swoje eko –wakacje“

 

ADRIANNA DUTKA - uczennica klasy 3b

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Zadań Logicznych

- Laureatka wojewódzkiego konkursu fotograficznego WFOŚiGW pt. “Eko-fotka, pokaż nam swoje eko –wakacje“

 

OLIWIA DROZDEK - uczennica klasy 3b

- Laureatka wojewódzkiego konkursu fotograficznego WFOŚiGW pt. “Eko-fotka, pokaż nam swoje eko –wakacje“

 

KORNEL ŻYLIŃSKI - uczeń klasy 3b

- Laureat Gminnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez SP1 “ Goleniów moje miasto – tu mieszkam, tu żyję “

- Laureat etapu miejsko –gminnego w Małym Konkursie Recytatorskim

- Laureat powiatowego etapu  Małego Konkursu Recytatorskiego

 

JAKUB ORŁOWSKI - uczeń klasy 3b

- Wyróżnienie w XIV edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych “Świetlik“

 

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy odniesionych sukcesów i życzymy wspaniałych wakacji!

A.M-N

Data dodania: 2021-06-28 21:49:56
Data edycji: 2021-08-31 16:33:32
Ilość wyświetleń: 497
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej