Giełda szkół

16 marca 2023 r. w sali OSiR przy naszej szkole odbyła się giełda szkół ponadpodstawowych. Zainicjowali ją doradcy zawodowi aktywnie działający przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Goleniowie. W ten sposób chcieli wspomóc swoich uczniów w wyborze dalszej drogi kształcenia. Uczniowie klas ósmych i siódmej z naszej szkoły oraz z SP 1, SP 4, SP 5, SP 8, SP Lubczyna, SP Promyczek, SP Kliniska, SP Krępsko, SP przy Zespole Szkół w Goleniowie  mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną każdej z prezentujących się szkół i zobaczyć ciekawe prezentacje. Na nasze zaproszenie odpowiedziało dziesięć szkół ponadpodstawowych, a były to: Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie, Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie, Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowogardzie, Szkoła Branżowa i stopnia nr 1 w Goleniowie, Publiczne Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Prywatnych w Goleniowie, Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie, Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Szczecinie, Technikum Ekonomiczne im. Rtm. Witolda Pileckiego w Szczecinie i Liceum nr 3 w Szczecinie.

Serdeczne podziękowania składamy dyrekcji, pracownikom i uczniom naszej szkoły w Goleniowie za pomoc i wsparcie w organizacji giełdy, dyrekcji OSiR za udostępnienie sali oraz nauczycielom i uczniom Szkoły Branżowej I Stopnia nr 1 w Goleniowie za przygotowanie poczęstunku dla prezentujących się szkół.

Data dodania: 2023-03-21 10:31:03
Data edycji: 2023-08-14 19:10:34