Gala Godni Uznania 2024

Jak co roku Gala Godni Uznania budzi wielkie emocje. Oto wczoraj zostali w goleniowskiej Rampie nagrodzeni najlepsi z najlepszych, crème de la crème Sienkiewiczowskiej społeczności szkolnej. I to nie tylko uczniowie czuli się docenieni (choć oni są NAJWAŻNIEJSI!), ale także Rodzice i Nauczyciele. Tę wspaniałą Uroczystość uświetniła Pani Wiceburmistrz MAGDALENA BAUER-STYBORSKA, która w ciepłych słowach zachęciła nagrodzonych do dalszych wysiłków, podkreślając, jak ważne jest docenianie talentów od najmłodszych lat. Dyrektor SP2 w Goleniowie: p. KRYSTYNA BIELECKA-ZAGÓRNA zaznaczyła, jak istotne są wszystkie składowe sukcesu ucznia: talent i ciężka praca dziecka, wsparcie rodziców i nauczycieli, a para prowadzących: p. SYLWIA KONDRAT-ŚLEPACZEK i p. KAJETAN STRUK, niczym profesjonalni konferansjerzy, wynieśli tę Uroczystość do rangi ogólnopolskiej. Duma i radość rozpierała serca wszystkich, patrząc na uśmiechy nagrodzonych uczniów, odbierających złote statuetki z rąk Pani Wiceburmistrz, Pań Dyrektor i Pań z Rady Rodziców. Aż chciałoby się więcej takich imprez! Gratulacje, Kochani i do zobaczenia za rok!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani PATRYCJI SKARŻYSKIEJ z ZochFot, będąc wdzięczni za przepiękne zdjęcia.

MB #GalaGodniUznania2024

Data dodania: 2024-06-13 13:34:02