Filmowe sekrety dla klas 1-3

NOWE HORYZONTY Edukacji FILMOWEJ. 24 października dzieci z klas 1-3 rozpoczęły siedmiomiesięczny cykl spotkań w Kinie- Kawiarni Goleniów pod nazwą "Filmowe sekrety", w ramach którego młodym odkrywcom zostaną zaprezentowane filmy z wieloma festiwalowymi nagrodami. FILMOWE SEKRETY odkryją przed młodymi widzami tajemnice tworzenia i powstawania filmu. Odpowiedzą na pytania: Czym jest kino i film? Co kryje się za obrazem i dźwiękiem? Jak powstaje film animowany? Kto pracuje na planie filmowym? Dzięki komu film jest ciekawy i wiarygodny? "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica", poprzedzony jak zawsze prelekcją, daje odpowiedź na ostatnie pytanie. Bo czym byłby film bez ....aktorów? Dzieci były zachwycone grą młodych, szwedzkich wykonawców, ich ekranową przyjaźnią, problemami i wspaniałym, detektywistycznym talentem. Kolejne emocjonujące spotkanie w Kinie już w listopadzie.

BeR

Data dodania: 2023-10-26 18:44:54