Festiwal Talentówv

XII Szkolny Festiwal Talentów zakończony!

A czy był udany? Nie mamy żadnych wątpliwości! Pod każdym względem! Występy naszych uczniów były jak zwykle urocze. Wzbudziły dziś nasz podziw, uznanie, wzruszenie … Zarówno prezentacje na scenie jak i piękne prace, które nas otaczały.

Niesamowite, jak różnorodne talenty mają nasi uczniowie. Dobrze, że po lekcjach znajdują czas na ich rozwijanie. Cieszymy się, że chcą się nimi dzielić, tak jak miało to miejsce dzisiaj. Dziękujemy im za to.

Mamy nadzieję, że ciepłe przyjęcie i owacje, które im zgotowaliśmy zrekompensowały im tremę i trud  trzykrotnego występu. Brawa dla naszej publiczności! Uczniowie, spisaliście się na medal!

Festiwal Talentów to impreza szkolna  wymagająca sztabu zgranych ludzi.

Dziękujemy dyrekcji naszej szkoły za każde wsparcie i wyrozumiałość, Radzie Rodziców za poczęstunek, p. Ewelinie Markowicz za pomysł na upominki (a były przepiękne!) i ich zakup, p.Sławkowi-naszemu woźnemu-  za to, że zrobił to, co dla nas było niemożliwe do wykonania, paniom Małgosi Giniewskiej i Kasi Zygmańskiej -  Gąsior za ciężkie zmagania z nagłośnieniem, p. Kasi Nadolnej za fotorelację, p. Agacie Markowicz – Narękiewicz za to, że możecie ją obejrzeć na naszym fb  oraz p. Monice Sawickiej za pomoc przy pracach plastycznych. Do zobaczenia za rok!

Organizatorki: Elwira Szeliwiak, Agnieszka Sielicka-Maciejewską, Luiza Perko, Dorota Gąsior

Data dodania: 2023-03-22 17:40:54
Data edycji: 2023-08-14 19:12:22