#Eko- Szkoła

W minioną sobotę 2 kwietnia miała miejsce w naszej szkole Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna pod hasłem: "W tym szaleństwie jest metoda". Przybyło na nią wielu znakomitych gości, wśród nich, między innymi: Pani Joanna Gadomska, znana  autorka bloga: "Biologia z Blondynką ", propagatorka edukacji ekologicznej w szkołach i przedszkolach, inicjatorka kolejnych edycji Projektu "Eko-Szkoła".

Nie trzeba  dodawać, że Pani Joanna sprawiła nam ogromną radość, goszcząc w naszej szkole, gdzie realizujemy ów projekt.

W sali 31- jednodniowej kawiarence, była okazja do  rozmowy z nauczycielami: P. Iwoną Bondar- szkolnym koordynatorem projektu i wychowawcą klasy 1b- P. Beatą Rucińską oraz  Markiem M.- gospodarzem klasy.

Nasz Gość osobiście mógł  przekonać się, z jakim zaangażowaniem dzieci realizują kolejne ekodziałania.

To był dla nas prawdziwy zaszczyt. ?
Beata Rucińska
Data dodania: 2022-04-09 17:41:22