Dzień Spódnicy i Halloween

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego  w naszej szkole obchodzone było jedno z nietypowych  świąt – „Dzień spódnicy”.

W tym dniu wygodne spodnie odpoczywały w szafie, bo ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby – spódnicy. Na korytarzu spotykało się uczennice i nauczycielki ubrane w spódniczki.

Chłopcy, jak wiadomo, wolą nosić spodnie  i dlatego zamiast spódnicy mogli założyć przebranie haloweenowe.

Podczas przerw można było wziąć udział w zabawie „cukierek albo cukierek,tzn. żeby dostać cukierka trzeba było odpowiedzieć  haloweenowe  pytania.

Ten dzień wprowadził odrobinę humoru  i szaleństwa w codzienną szkolną rutynę, zapewniając dobrą zabawę zarówno uczniom, jak i nauczycielom.  Pokazał, że w szkole można również spędzić czas na wesoło inaczej , doskonale się przy tym bawiąc.

Data dodania: 2023-11-06 17:37:46
Data edycji: 2023-11-06 17:38:36