DZIEŃ PRZYJAŹNI w klasie 2b

To miłe klasowe święto od początku do końca wymyśliły i przygotowały dziewczynki z samorządu klasowego: gospodarz klasy -  Oliwka Drozdek i zastępcy: Ada Dutka i Ola Posieczek. Przygotowanym atrakcjom nie było końca. Święto rozpoczęło się prelekcją o prawdziwej przyjaźni w życiu, w szkole oraz w literaturze. Następnie było rozwiązywanie  krzyżówki z hasłem ''przyjaźń'' i wybór najżyczliwszych osób w klasie. Dyplomy dla najżyczliwszych odebrali: Ada, Olga i Igor B.  Cała klasa otrzymała laurkęz wielkim sercem, a kto pamiętał i chciał, jeszcze przed feriami, wykonał na dzisiejsze święto kartkę dla przyjaciela. Każde z dzieci miało także za zadanie odszukać w klasie ukryty przez dziewczynki breloczek ze swoim imieniem. Panie nauczycielki również! I żeby jeszcze mocniej podkreślić smak klasowej przyjaźni, nasze organizatorki- wraz ze swoimi mamami-Paniami: Gabrysią, Joanną i Żanetą  przygotowały pyszne andruty, babeczki i ciasteczka. Nikt z nas rano nie spodziewał się, że pochmurny, lutowyczwartek będzie miał w sobie tyle kolorów przyjaźni i życzliwości...

Beata Rucińska
Data dodania: 2020-02-28 08:32:41