Dzień Otwarty Szkoły

do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie.
Że jest tu wspaniale, niejeden Wam to powie.

Pani Krystyna Bielecka-Zagórna, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Goleniowie zaprasza rodziców i przyszłych pierwszaków na pełen emocji wirtualny spacer szkolnymi korytarzami, które kryją wiele niespodzianek, pięknych, nowoczesnych i dobrze wyposażonych wnętrz. Oprócz tego będzie można podejrzeć, jak się uczą i bawią dzieci z klas 1-3. Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ SP2 i obejrzenia wirtualnej prezentacji oraz do zapisów do naszej szkoły. Jesteśmy również obecni na Facebooku.

W progach SP2 serdecznie witają Was, Drodzy Rodzice i Nasi Przyszli Pierwszklasiści, bardzo miłe i uśmiechnięte Panie Dyrektor, na które zawsze będziecie mogli liczyć i zwrócić się do nich w każdej sprawie, a one otoczą Was iście matczyną opieką.

Na zdjęciu od prawej strony:
p. Dyrektor Krystyna Bielecka-Zagórna, p. Wicedyrektor Beata Glądała i p. Wicedyrektor Danuta Gielnik.

Data dodania: 2021-02-26 17:23:29
Data edycji: 2021-06-21 09:44:17