Dzień Otwartej Szkoły

ALBUM FOTOGRAFICZNY

Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i zerówkowiczów oraz ich rodziców na niezapomniane wydarzenie - Dzień Otwarty naszej szkoły! Już 23 marca od 16:30 do 18:00! To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach i poznać naszą szkołę. Nauczyciele i uczniowie będą czekać, aby porozmawiać z Wami i odpowiedzieć na Wasze pytania.
?Dla miłośników nowych technologii przygotowaliśmy prezentację okularów VR oraz naukę kodowania, a w sali Robotyki można będzie zapoznać się z tajnikami robotyki i programowania. Dla fanów języków obcych mamy „Angielski z robotem Emys”. Emys pomaga w nauce języka angielskiego poprzez zabawę i interakcję.
?Dla miłośników sztuki czekają zajęcia plastyczne (koraliki, zakładki do książek) oraz ARTETERAPIA, a fani ogrodnictwa będą mogli wziąć udział w warsztatach ogrodniczych. Na stoiskach z grami planszowymi i szachami każdy znajdzie coś dla siebie, a długopisy 3D zapewnią kreatywną rozrywkę.
?Nie zabraknie też bardziej naukowych atrakcji, jak eksperymenty i doświadczenia, a fanów cyrkowych popisów zaprosimy do zabawy z „Cyrkuśnikami. Można też będzie wziąć udział w malowaniu twarzy, robieniu figurek gipsowych oraz pozować do zdjęć w ramce z logo naszej szkoły.
?Dla miłośników zwierząt czeka pokaz z pieskiem, a sensoryczny tor przeszkód zapewni niezapomnianą przygodę dla każdego dziecka. Na warsztatach LOGo + PALETA i PUS dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywność.
?Oprócz tego, będzie można potańczyć z naszą uczennicą, która poprowadzi zajęcia taneczne, obejrzeć wystawę prac naszych utalentowanych uczniów i spotkać się z redaktorami naszej szkolnej gazetki „Dwójkomaniak”. Dla zainteresowanych rozdajemy również egzemplarze ostatniego wydania.
?To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej szkole i miło spędzić czas. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej placówki i dołączenia do naszych atrakcji! ??Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić w naszej szkole. Do zobaczenia!
Data dodania: 2023-03-11 17:16:22
Data edycji: 2023-08-12 20:08:19