Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Otwartej Szkoły

Dzień Otwartej Szkoły
ALBUM FOTOGRAFICZNY
 
Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów i zerówkowiczów oraz ich rodziców na niezapomniane wydarzenie - Dzień Otwarty naszej szkoły! Już 23 marca od 16:30 do 18:00! To niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach i poznać naszą szkołę. Nauczyciele i uczniowie będą czekać, aby porozmawiać z Wami i odpowiedzieć na Wasze pytania.
?Dla miłośników nowych technologii przygotowaliśmy prezentację okularów VR oraz naukę kodowania, a w sali Robotyki można będzie zapoznać się z tajnikami robotyki i programowania. Dla fanów języków obcych mamy „Angielski z robotem Emys”. Emys pomaga w nauce języka angielskiego poprzez zabawę i interakcję.
?Dla miłośników sztuki czekają zajęcia plastyczne (koraliki, zakładki do książek) oraz ARTETERAPIA, a fani ogrodnictwa będą mogli wziąć udział w warsztatach ogrodniczych. Na stoiskach z grami planszowymi i szachami każdy znajdzie coś dla siebie, a długopisy 3D zapewnią kreatywną rozrywkę.
?Nie zabraknie też bardziej naukowych atrakcji, jak eksperymenty i doświadczenia, a fanów cyrkowych popisów zaprosimy do zabawy z „Cyrkuśnikami. Można też będzie wziąć udział w malowaniu twarzy, robieniu figurek gipsowych oraz pozować do zdjęć w ramce z logo naszej szkoły.
?Dla miłośników zwierząt czeka pokaz z pieskiem, a sensoryczny tor przeszkód zapewni niezapomnianą przygodę dla każdego dziecka. Na warsztatach LOGo + PALETA i PUS dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywność.
?Oprócz tego, będzie można potańczyć z naszą uczennicą, która poprowadzi zajęcia taneczne, obejrzeć wystawę prac naszych utalentowanych uczniów i spotkać się z redaktorami naszej szkolnej gazetki „Dwójkomaniak”. Dla zainteresowanych rozdajemy również egzemplarze ostatniego wydania.
?To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej szkole i miło spędzić czas. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej placówki i dołączenia do naszych atrakcji! ??Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jak wiele ciekawych rzeczy można zrobić w naszej szkole. Do zobaczenia!
Data dodania: 2023-03-11 17:16:22
Data edycji: 2023-08-12 20:08:19
Ilość wyświetleń: 565
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej