Dzień Misia

W świetlicy gwar i wrzawa, bo z Misiem jest zabawa!  25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Misia. Zajęcia były niezwykłe, ponieważ poprowadził je on-line Kubuś Puchatek. Uczniowie poznali historię Pluszowego Misia, były tańce, zagadki, piosenki, zabawa w „Stary niedźwiedź mocno śpi”, a smakosze spróbowali słodkiego przysmaku wszystkich niedźwiadków, czyli miód. Tak im smakowało, że co chwilę prosili o dokładkę.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się zadanie sprawnościowe: „Nakarm misia”. Uczniowie musieli tak poprowadzić piłkę, żeby trafiła do jego brzuszka. Później Amelka pięknie przeczytała nam fragment książki "Kubuś Puchatek i Przyjaciele", a na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną, malując misia kaszą i kawą.

Data dodania: 2021-11-27 08:46:52
Data edycji: 2021-11-27 08:54:01