Dziękujemy, zbieramy, pomagamy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej szkolny Zespół Wolontariatu "Serce Dwójki" pragnie złożyć szczególne i serdeczne podziękowania Panu Sławomirowi Lasockiemu, naszemu Panu woźnemu, który w bardzo krótkim czasie i we własnym zakresie wykonał dla nas wspaniałe KOŁO na ZAKRĘTKI. Zostało ono ustawione w dogodnym  miejscu, obok baneru naszego wolontariatu, widocznego także dla mieszkańców od ulicy Szkolnej. Dzięki Panu Słwkowi nasza społeczność może teraz wygodnie i spektakularnie zbierać zakrętki, cenne, bo wykonane z kosztownego plastiku. W kole codziennie ich przybywa i to jest już wspaniałe, bo zbierając ten surowiec wtórny, będziemy mogli zawsze komuś pomóc. Informujcie więc sąsiadów, krewnych i  rodziców, że WIELKIE KOŁO MUSI WYPEŁNIAĆ SIĘ SZYBKO NASZĄ POMOCĄ. Zbierajcie zakrętki w klasie i w domu, na boisku i podczas  spacerów. To tak niewiele dla tak wielu...
Pamiętajcie, na tę pomoc już ktoś czeka, a "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ". ?
W imieniu Zespołu
Beata Rucińska