Dzięki Wam czujemy się bezpiecznie

Takie podziękowania i życzenia klasa 1b skierowała dzisiaj do Panów Strażaków z okazji ich Międzynarodowego Święta (4 maja). Dzielnym, odważnym i bezinteresownym ratownikom zadedykowała inscenizację o współpracy w ratowaniu klasowego misia oraz pięknie wyrysowane laurki. Panowie Wojciech i Arek przyjęli wszystko z wielką radością i niemałym zaskoczeniem. Bystre Rekiny pełne wrażeń, po eksploracji remizy, wozów i sprzętu, także zostały mocno zaskoczone. Na zakończenie spotkania, oprócz zaproszenia, otrzymały bowiem spory zapas różnych słodkości. Dziękujemy Pani Elżbiecie Szadkowskiej, naszej szkolnej pedagog, za zorganizowanie wycieczki, a Strażakom życzymy jak najmniejszej liczby pożarów i zawsze udanych akcji.
BR
Data dodania: 2022-05-12 10:00:08