DWÓJKA Z GOLENIOWA OTWIERA SERCE DLA DZIECI Z UKRAINY

Wkrótce do naszej szkoły przyjdą dzieci z Ukrainy, które uciekły z rodzicami przed wojną, chcemy wszystkim udzielić wsparcia przez podarowanie im plecaków, zeszytów, piórników, kredek – całego wyposażenia szkolnego. Będziemy zbierać także dla nich kolorowanki, klocki, puzzle, zabawki. Prosimy by wyżej wymienione przedmioty były NOWE. Zaczynamy od czwartku. Dary w tej formie do szkoły można przynosić na dwa sposoby do wychowawcy klasy lub pozostawiać w portierni (mile widziana jest karteczka z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą).
Zbiórka trwa do odwołania.
Wspierajmy Ukrainę przez podarowanie dzieciom ukraińskim tych przedmiotów by przywrócić im choć trochę radości w tej trudnej chwili życia.

Dziękuję
Koordynatorka SZW „SERCE DWÓJKI”
Sylwia Stępień-Kubiak

Data dodania: 2022-03-03 07:11:48