Dokuczacz, kto to taki?

Klasę 4b odwiedziła dzisiaj p. PEDAGOG AGNIESZKA GIERULA, która przeprowadziła lekcję na temat: Kto to jest Dokuczacz i jak sobie z nim radzić? Po krótkim wstępie p. pedagog podzieliła uczniów na grupy, a każda z nich miała inne zadanie: jedna zastanawiała się nad tym, co robi Dokuczacz, druga, gdzie go można spotkać, trzecia, dlaczego dokucza on innym, czwarta, jak czują się ci, którym dokucza i piąta, jak czuje się sam Dokuczacz. Nie wszystkie grupy zdążyły się zaprezentować, bo też i temat jest ważny, i rozległy, dlatego ciąg dalszy nastąpi na kolejnej lekcji wychowawczej.

MBodnar

Data dodania: 2024-03-27 20:36:12