DETEKTYWI znad INY i TAJEMNICA BIAŁEGO SPICHLERZA

to jedna z 13 nagrodzonych legend w ubiegłorocznym konkursie Goleniowskiego Domu Kultury, a napisana przez uczniów obecnej klasy 3b. Wszystkie legendy czekają na uwiecznienie w książce, co z powodu pandemii przyciągnie się w czasie. Tymczasem organizatorzy "Konkursu Literackiego Legendy dla przyszłych pokoleń" postanowili nadać tym tekstom nowe życie i nagrali je w formie filmów w plenerach, na których legendy są  czytane przez znanych goleniowian. Nasz utwór był prezentowany już jako ostatni, a czytał ją Pan Burmistrz Tomasz  Banach. Posłuchajcie i popatrzcie, naprawdę warto.

B.Rucińska

Data dodania: 2020-11-28 18:24:39