Debata Wyborcza

27 września w naszej szkole odbyła się Debata Wyborcza. Celem jej było pokazanie na czym polega demokracja w szkole i na jak wiele spraw mają i mogą mieć wpływ uczniowie. Podczas debaty mieliśmy możliwość bliżej poznać kandydatów oraz zapoznać się ich programem wyborczym. Są to : Oliwia Bujko z klasy 8 c, Lidia Dąbrowska z klasy 8 e, Marcin Jakubowski z klasy 5 a, Piotr Królikiewicz z klasy 8 c, Hanna Weychan z klasy 8 a, Aleksandra Ziemińska z klasy 8 g. W drugiej części debaty to Wyborcy mieli możliwość zadawania pytań kandydatom. Trzeba przyznać, że poradzili sobie świetnie, udzielając wyczerpujących odpowiedzi. Debata cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Mamy nadzieję, że stanie się ona tradycją w Naszej Szkole !
30 września odbędą się wybory Samorządu Uczniowskiego , które poprzedzi „cisza wyborcza”.
Życzymy Powodzenia!
Niech wygra Najlepszy !