''BUDKA DLA DUDKA'', a nawet DWIE!!

Uczniowie klasy 3b odpowiedzieli konkretnym i szybkim działaniem na Ogólnopolską Akcję, wezwanie autorki ''Biologii z blondynką'' oraz naszego szkolnego koordynatora - p.Iwony Bondar. Dzięki zaangażowaniu Adriana Bednarczyka i jego dziadka - p.Zygmunta Przerwy oraz Jakuba Orłowskiego i jego Dziadka- p.Krzysztofa Orłowskiego, powstały piękne budki lęgowe dla naszych skrzydlatych przyjaciół, którzy wraz z początkiem wiosny szukają miejsc dla swojej rodziny i rozrodu. Tę dzisiejszą, wspaniałą, ornitologiczną akcję ekologów z 3b wsparli pomocą techniczną  panowie woźni: p. Waldemar i Marian. Teraz pozostaje czekać i obserwować, czy w budkach przy Eko-szkole zamieszkają jakieś ptaki... Za wysiłek i wspólne działanie na rzecz  przyrody w mieście Dziadkom i Panom Woźnym bardzo serdecznie dziękujemy.

Klasa 3b wraz z wychowawczynią Beatą Rucińską

Data dodania: 2021-03-13 08:48:16