Brąz w unihokeju

25.10.2021 wraz z nasza reprezentacja udaliśmy sie do Białunia na Mistrzostwa Gminy Goleniów w Unihokeju Chłopców. W grupie spotkaliśmy się z późniejszym zwycięzcą, czyli SP4 Goleniów i SP Komarowo. Pierwszy mecz to wojna nerwów i stracona 4. bramka na 40 sekund przed ostatnim gwizdkiem- remis z SP Komarowo 4:4.

Drugie spotkanie- porażka 3:1 z SP4 Goleniów. Awansowaliśmy do półfinałów. W półfinale czekał na nas gospodarz- SP Białuń. Po bardzo zaciętym meczu przegrywamy 3:1. W rozgrywce o 3. miejsce spotkaliśmy się z SP5 Goleniów. Od pierwszego gwizdka mecz był bardzo wyrównany i nie wiedzieliśmy, kto zawiesi na szyjach brązowe medale. Po 3 tercjach był remis i o zwycięstwie miał zadecydować konkurs rzutów karnych. Nasi zawodnicy byli zdecydowanie lepsi, wygrywając 2:0 i jednoczesnie zdobywając tytuł Brązowego Medalisty Mistrzostw Gminy Goleniów w Unihokeju Chłopców Igrzysk Dzieci. Wielkie gratulacje dla naszych sportowców!!!! Skład drużyny: Tomasz Wiśniewski- kapitan, Robert Wiśniewski, Nikodem Leszczyński, Szymon Moraczewski, Julian Dutka oraz Aleksander Gorzka. Opiekunem był pan Michał Staniucha.

Data dodania: 2021-10-28 17:59:44
Data edycji: 2022-06-26 20:15:14