„Baśniowy świat Akademii Pana Kleksa” – konkurs czytelniczy.

„Witajcie w naszej bajce…” tymi słowami piosenki z filmu  rozpoczął się w bibliotece szkolnej konkurs czytelniczy dla klas 4 ze znajomości lektury Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”. W konkursie wzięli udział reprezentanci wszystkich klas czwartych. Pokibicować swoim kolegom i koleżankom przyszła również klasa 4 b. Komisja konkursowa w składzie: pani Małgorzata Chamera, pani Anna Tumidajewicz i pani wicedyrektor Małgorzata Wojciechowska oceniała odpowiedzi uczniów. Uczniowie wykazali się nie tylko ogromną wiedzą na temat lektury, ale również umiejętnością wiązania supełków podobnie jak bohaterowie książki. Wszyscy wspaniale się razem bawili.

Wyniki konkursu:

1 miejsce kl. 4c