Ania z Zielonego Wzgórza

26 stycznia nasza klasa wraz z 8d obejrzała w Teatrze Współczesnym w Szczecinie ciekawy spektakl. Główną bohaterką była Ania, osierocona dziewczynka, przypadkowo przygarnięta przez starsze rodzeństwo: Marylę i Mateusza. Ani często dokuczano w szkole i w miasteczku z powodu jej rudych włosów oraz piegów. Dziewczyna była bardzo dobrą uczennicą i pisała świetnie testy. Po śmierci Mateusza, którego bardzo kochała, Ania zrezygnowała ze studiów, aby zaopiekować się Marylą i Zielonym Wzgórzem. Sztuka była pełna humoru i podziałała na naszą wyobroźnię.

KLASA 2b

PS Dziękujemy Pani Iwonie Bondar i klasie 8d za zaproszenie i wspólny wyjazd.

Na zdjęciach, m.in. praca plastyczna Anieli Dudko, zainspirowana przedstawieniem.

BR
Data dodania: 2023-01-31 11:23:35