ALFIK HUMANISTYCZNY

8 grudnia 2021 roku odbyła się XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny.
Naszą szkołę reprezentowała grupa 33 uczennic i uczniów.
Organizator konkursu (JERSZ ŁOWCY TALENTÓW) przesłał do szkoły dyplomy uznania za uzyskanie bardzo dobrych i dobrych wyników. Otrzymają je: Aleksandra Zaborowska z kl.8a, Zuzanna Radzka z kl.5c, Julia Furs z kl.4a, Grzegorz Szarek z kl.2b, Maja Jakubik z kl.5c, Karolina Grochocka z kl.5b, Rozalia Lipska z kl.4a, Oliwia Mielczarek z kl.8a, Antonina Wróbel z kl.8a.
Dyplomy uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych zostały przyznane ex aequo Martynie Karmazyn-Kanonowicz i Alicji Jachym z kl.1a. Najlepszy wynik w klasach siódmych należy do Hanny Stanew z kl.7a.
Wszyscy pozostali otrzymają dyplomy za uczestnictwo w konkursie.
Gratulujemy uczestniczkom i uczestnikom oraz ich opiekunkom!

A.T.

Data dodania: 2022-02-16 06:59:23