Aby nikt nie czuł się samotny

„A TO WSZYSTKO PO TO, BY NIKT NIE CZUŁ SIĘ SAMOTNY", czyli ODWIEDZINY UCZNIÓW KLAS: 3b i 6a w GOLENIOWSKIM ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO– LECZNICZYM. 6 grudnia uczniowie z klasy 3b pod opieką pani Beaty Rucińskiej i klasy 6a pod opieką pani Sylwii Stępień- Kubiak udali się do Goleniowskiego Zakładu Opiekuńczo– Leczniczego, by zanieść podopiecznym oraz osobom tam pracującym życzliwość i serdeczność. Były wiersze w wykonaniu dzieci z klasy 3b, przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 6a, a także wspólne kolędowanie. Spotkanie dostarczyło nam wiele wzruszeń. Na pewno pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Najważniejsze, że przekazaliśmy osobom, z którymi się spotkaliśmy, wiadomość, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 z Goleniowa (nauczyciele, pracownicy, rodzice i uczniowie) pamięta i wspiera osoby chore, samotne, żyjące tuż obok. Na dzieci z naszej szkoły również czekała miła niespodzianka przygotowana przez osoby pracujące w tym miejscu. Ponadto uczniowie udzielili wywiadu dla Radia Szczecin, którego można było wysłuchać w audycji "Wszystko na gorąco" w dn.6.12.23r. o godz. 16.00.

Beata Rucińska i Sylwia Stępień- Kubiak

Data dodania: 2023-12-14 08:23:20