WAŻNE!

Szanowni Rodzice i Uczniowie

W celu uporządkowania informacji przekazywanych w ramach zdalnego nauczania tworzymy dostęp do usługi Office 365 dla edukacji.

Na platformie Office.com założymy konta dla państwa dzieci, by mogły z jednego miejsca pobierać informacje na temat zajęć i wymieniać się wiadomościami z nauczycielami

Na adresy mailowe Państwa lub Waszych Dzieci wskazane w dzienniku elektronicznym prześlemy linki z kontami dla uczniów do zalogowania się na platformie Office.com.

PROSZĘ O SPRAWDZANIE SKRZYNEK MAILOWYCH WŁASNYCH LUB UCZNIÓW, BO ZOSTANIE PRZYSŁANY MAIL (pod nazwą: Informacje o koncie dla nowych lub zmodyfikowanych użytkowników z firmy Microsoft) Z LINKIEM DO LOGOWANIA.

PROSZĘ ZAPISAĆ I ZABEZPIECZYĆ ADRES (LOGIN) ORAZ HASŁO USTAWIONE PRZEZ PAŃSTWA, KTÓRE SŁUŻYĆ BĘDĄ DO LOGOWANIA SIĘ NA PLATFORMĘ.

PROSZĘ WEJŚĆ W LINK I DOKONANIE LOGOWANIA (WG WSKAZAŃ KOMPUTERA).

PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ I SYSTEMATYCZNE ODCZYTYWANIE KOMUNIKATÓW NA STRONIE SZKOŁY. Dzięki usłudze Office 365 Państwa dzieci otrzymają darmowe narzędzia Office (przypiszemy je do kont).

Dalsze informacje i instrukcje opublikujemy wkrótce, jak tylko założymy konta.

Krystyna Bielecka-Zagórna

Data dodania: 2020-03-24 12:43:05