Kolejny finalista konkursu kuratoryjnego

Stanew Filip - uczeń klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie Filip, w obecnym roku szkolnym wziął udział w eliminacjach szkolnych Konkursu Biologicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Uczeń zajął I miejsce w szkole i wraz z koleżanką (Natalią Uzdowską z kl. klasy 8d) reprezentował szkołę w eliminacjach rejonowych tego konkursu. W etapie rejonowym, uczeń osiągnął 6 wynik (kilka osób miało taką samą liczbę punktów) i zajął 35. miejsce na liście na 114 uczniów, którzy dostali się do etapu wojewódzkiego.

Filip został finalistą Konkursu Biologicznego plasując się się na 71. miejscu na liście na 113 uczestników tego konkursu.
Filipowi gratulujemy wyniku i ogromnego sukcesu, jakim jest znalezienie się wśród najlepszych z najlepszych z biologii w województwie zachodniopomorskim.

Data dodania: 2020-03-23 17:00:27
Data edycji: 2020-08-27 19:41:37