Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

zajęcia

Nauczyciel

Termin

 Sala

CHÓREK

Dorota Gąsior

Środa 1135 – 1225

 50

Gry i zabawy edukacyjne

Daria Trusz

Wtorek 1240 – 1325

 32

Łamigłówki matematyczne I-III

Aneta Kuryłło

Poniedziałek 1605 – 1705

 31

Duchy teatru

Beata Rucińska

Poniedziałek 1610 - 1705

32 

Szachy 1-3

Agnieszka Juchniewicz-Wróbel

Poniedziałek 1430 - 1515

 30

Koło języka angielskiego 1-3

Maciej Dudek

środa1240 - 1325

 30

Koło języka niemieckiego 1-3

Anna Kaleczyc

Czwartek 1240 – 1325 1)  

30 

Koło plastyczne

Anetta Wnuk

Wtorek 1520 - 1605

34 

Taniec

Irmina Łachacz

Piątek 1430 - 1515

 hol

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Hanna Grzegrzółka

Wtorek 1240 - 1325

hala

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Michał Staniucha

Wtorek 1520 – 1605    

hala

Młody- Przedsiębiorczy

Izabela Borys

Czwartek 1430 - 1515 2)

 55b

Koło geograficzno-przyrodnicze

Debora Szkudlarek

Wtorek 1430 - 1515 3)
co drugi tydzień

 11

Koło fizyczne

Aneta Żak-Izbińska

Poniedziałek 1520 – 1605 4)
co drugi tydzień 

 11

Zręczne ręce-koło plastyczne

Dorota Gąsior

Środa 1430 – 1605 5)
co drugi tydzień 

 50

Programowanie 4-8

Paweł Zaranek

Środa 1520 – 1605

 54

Zespól wokalny Marudy

Dorota Gąsior

Wtorek 1520 – 1605

 50

Dwójkomaniak

Monika Kardyńska-Bodnar

Piątek 1520 – 1605

 23

Karta rowerowa

Iwona Bondar

Poniedziałek 1520 – 1605

 20

Koło biologiczne

Wioleta Pilipczuk

Czwartek 1520 – 1605

52

Koło języka angielskiego 4-6

Katarzyna Skakuj

Środa 1240 - 1325

 54

Koło języka niemieckiego 4-8

Anna Kaleczyc

Wtorek 1430 - 1515

 23

Koło języka angielskiego 7-8

Ariel Kenik

piątek 1520 – 1605

11 

Koło matematyczne

Agata Markowicz-Narękiewicz

Poniedziałek 1520 – 1605

40 

Koło języka polskiego

Katarzyna Kawiak

Wtorek 1430 - 1515

20

Koło języka polskiego

Izabela Góra

Wtorek 1430 - 1515

14 

Z ekonomią na co dzień

Izabela Borys

Piątek 1430 - 1515
co drugi tydzień

 55b

Koło matematyczne

Małgorzata Nazim

Poniedziałek 1520 – 1605

 12

Projekt:
Zdrowe Dzieci w Zdrowej Gminie

Sławomir Szwarc

kl. 3a poniedziałek 1430 - 1515

kl. 3b poniedziałek 1520 – 1605

kl. 3b czwartek  1240 - 1325

 

Indywidualny program nauczania

Danuta Gielnik

Agata Markowicz-Narękiewicz

Krystyna Biernikowicz

Katarzyna Skakuj

 

matematyka

matematyka

 

chemia

j. angielski

 

 

 

1) - terminy zajęć koła języka niemieckiego w II semestrze (czwartek)
      klasa I 06.02, 20.02, 05.03, 19.03, 02.04, 30.04, 14.05, 28.05, 18.06
      klasa II 30.0, 13.02, 27.02, 12.03, 26.03, 16.04, 07.05, 21.05, 04.06

2) - terminy zajęć koła Młody-Przedsiębiorczy: 9.01, 23.01, 6.02, 27.02, 12.03, 26.03, 2.04, 23.04, 7.05, 21.05, 4.06, 18.06

3) - terminy zajęć koła geograficzno-przyrodniczego: 04.02, 03.03, 17.03, 31.03, 07.04, 05.05, 19.05, 02.06, 16.06.

4) - terminy zajęć koła fizycznego: 03.02 kolejna 02.03, 16.03 itd.    

5) - terminy zajęć koła Zręczne ręce: 26.02, 11.03, 26.03, 1.04, 22.04, 6.05, 20.05, 3.06, 17.06. 

Data dodania: 2018-04-24 12:58:14
Data edycji: 2020-02-27 12:55:40
Ilość wyświetleń: 1713
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button