Uroczyście w św. Katarzynie

Podczas uroczystej mszy odpustowej w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny w Goleniowie nasi uczniowie: Kornel Żyliński (2b), Jaś Berleć i Kinga Pierzchała (1b ), w pięknych okolicznościach, odebrali nagrody za swoje sukcesy w konkursach (recytatorskim i plastycznym o dziejach Św. Katarzyny). Nagrody wręczyła dzieciom p. Dorota Wyrąbkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Św. Katarzyny w Goleniowie- organizatora konkursów i inicjatora wydania książki. Wszyscy laureaci jeszcze raz pięknie wyrecytowali zgromadzonym na mszy wiernym strofy o Świętej Męczennicy z Aleksandrii, a brawo bił sam Ksiądz Biskup Henryk Wejman. Dzieciom, które z zaangażowaniem wzięły udział w tych wyjątkowych konkursach, bardzo dziękujemy.

Beata Rucińska

Data dodania: 2019-11-26 17:27:55